ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 4947294
*
nr 494 7294
Karta
Gefle, Bonniers förlag, 44x56
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 november 2007
kl 16:17:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 21:07:22
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Gefle Porslinsfabrik AB
Keramisk fabrik i Gävle grundad 1910 efter övertagandet av en äldre lerkärls och kakelfabrik som var i bruk redan vid början av 1800-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bonniers förlag böcker gefle karta kartor svensk keramik svenska keramiker
-
6362 Bokverk
"Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:42
-
6693 Bokverk
12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:31
-
6692 Bokverk
12 st. Bokverk, "Skrifter av Selma Lagerlöf", 1930..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:14
-
6695 Bokverk
4 st, Albert Enström, 1920-tal, Albert Bonniers fö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:21
-
6694 Bokverk
6 st. Höjd: C Andersen, Sagor och Berättelser, 192..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:07
*
Karta
nr 494 7294
Karta
Gefle, Bonniers förlag, 44x56
| Utrop: | 100 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 5 november 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 21:07:22 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Gefle Porslinsfabrik AB
Keramisk fabrik i Gävle grundad 1910 efter övertagandet av en äldre lerkärls och kakelfabrik som var i bruk redan vid början av 1800-talet.
Keramisk fabrik i Gävle grundad 1910 efter övertagandet av en äldre lerkärls och kakelfabrik som var i bruk redan vid början av 1800-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bonniers förlag böcker gefle karta kartor svensk keramik svenska keramiker
-
6362 Bokverk
"Sex", Madonna 1992, Martin secker & Warburg, alum..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:42 -
6693 Bokverk
12 st, Viktor Rydberg, Albert Bonniers förlag
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:31 -
6692 Bokverk
12 st. Bokverk, "Skrifter av Selma Lagerlöf", 1930..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:14
-
6695 Bokverk
4 st, Albert Enström, 1920-tal, Albert Bonniers fö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:21 -
6694 Bokverk
6 st. Höjd: C Andersen, Sagor och Berättelser, 192..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:07



